Premiera nowej strony internetowej, nowego portfolio i inne miłe okoliczności sprawiły, że postanowiłem zorganizować mały konkurs – dla siebie i dla Was. Konkurs oczywiście z nagrodami – dający możliwość zdobycia oryginalnego obrazu mojego autorstwa! Zasady są proste, dające równe szanse wszystkim. Zwycięzcę wyłonię osobiście już 6 grudnia!

 

jacek-sikora-siccora-i-miss-you-although-i-dont-know-you-oil-on-canvas-24-x-30-cm-2016

Jacek Sikora, I MISS YOU ALTHOUGH I DON’T KNOW YOU, olej na płótnie, 24 x 30 cm, 2016

Nagrody i terminy

Główną nagrodą w konkursie jest obraz na płótnie I MISS YOU ALTHOUGH I DON’T KNOW YOU mojego autorstwa. Konkurs potrwa do niedzieli 4 grudnia 2016 r, natomiast zwycięzcę lub zwyciężczynię wybiorę osobiście już 6 grudnia 2016 r. Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

 1. Polubić mój profil na Facebooku oraz udostępnić wpis konkursowy
 2. Udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe za pomocą formularza kontaktowego (znajdziecie go w zakładce “Contact”)

Pytanie konkursowe brzmi:

Który z moich obrazów wywarł na Tobie największe wrażenie?

 

Zachęcam do uzasadnienia swoich wyborów. Możecie poddać się wyobraźni i napisać kilka słów o obrazie, o poszukiwaniu kolejnych inspiracji, o skojarzeniach – to Wy stawiacie granicę. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę jedną, która najbardziej mnie zaskoczy i zainspiruje do dalszej pracy. Nazwisko zwycięzcy i jego wyjątkową wiadomość opublikuję na mojej stronie oraz na Facebooku już 6 grudnia 2016 r.

Czas start!

1 reply
 1. Renata Górzyńska
  Renata Górzyńska says:

  Witaj
  Moim skromnym zdaniem jako widza, najfajniejszym i pełnym niesamowitego wyrazu jest twój obraz Eclipse. Głębia i możliwość znużenia się w niej w myślach patrząc na nią to coś niesamowitego. Dla mnie ten obraz symbolizuje przejście w inny wymiar czasoprzestrzeni. Pozdrawiam Cię serdecznie. Malujesz nieszablonowo i to jest fajne. Nie jestem znawcą sztuki, ale uwielbiam ją jako zwykły zjadacz chleba. Twoje obrazy z niebieskim kolorem wyzwalają tak dużo pozytywnej energii. 😃 💜

  Reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.