Właśnie rozpoczynam rewolucyjną dla mnie i pewnie dość niebezpieczną przygodę a może nawet dłuższy romans ze sztuczną inteligencją. Poniższy tekst został wygenerowany przez sztuczną inteligencję na podstawie kilku kluczowych słów. Efekt jest niejednoznaczny, ale interesujący. Sami oceńcie. Całość napisana przez sztuczną inteligencję znajduje się pod obrazem.

„Podobno abstrakcyjne obrazy mają ogromną moc oddziaływania na nasze emocje. Badania wykazały, że kontakt z obrazami abstrakcyjnymi może poprawić nastrój, zwiększyć kreatywność a nawet zmniejszyć poziom stresu.
Już dziś w Galerii 101 Projekt odbędzie się 67 AUKCJA SZTUKI – AUKCJA SZTUKI AKTUALNEJ, na której z wysokim szóstym numerem zaprezentowany będzie najpogodniejszy z moich dotychczasowych obrazów, obraz zatytułowany Piti, co w języku palijskim oznacza radość lub zachwyt.
Dzięki temu obrazowi Twój dom stanie się oazą dobrej energii, inspiracji i oryginalności. Z łatwością zaobserwujesz, jak Twoje otoczenie nabiera zupełnie nowego charakteru, a Ty sam będziesz czerpać radość i pozytywną energię z obcowania z tym dziełem sztuki.
Eksperci podkreślają, że abstrakcje najlepiej pasują do osób, które cenią sobie indywidualizm oraz poszukują sposobów na wyrażenie swojej osobowości. Postaw na abstrakcyjny obraz, który stanie się przedłużeniem Twojej duszy i jednocześnie wyjątkową ozdobą wnętrza Twojego domu.
Decyzja o stworzeniu własnej kolekcji dzieł sztuki otwiera nowy rozdział, w którym zaczniesz tworzyć swoją własną, unikalną historię kolekcjonera.
Czas zacząć. Wejdź 67 AUKCJĘ SZTUKI – AUKCJA SZTUKI AKTUALNEJ już teraz i daj szansę swojemu wnętrzu na metamorfozę, która oczaruje wszystkich gości. Niech Twoja przestrzeń mówi o Tobie!”