Zapowiedź zmian

Czy jesteście na to gotowi?

W minionym miesiącu zapowiadałem, że z początkiem września wejdą w życie zmiany w publikowanych przeze mnie postach. Jednak jak to zwykle ze zmianami  bywa – zmiany są zmienne i  pierwsze dni września zaskoczyły mnie kilkoma wydarzeniami, które nie pozwoliły mi być z Wami w takim stopniu w jakim bym sobie tego życzył. A czego sobie życzę?

Od września chciałbym usystematyzować moje publikacje i pozwolić Wam na bardziej świadome śledzenie moich artystycznych poczynań, tak by łatwiej Wam było odszukać to, co najbardziej interesujące.

Mój tygodniowy plan publikacji będzie wyglądał następująco:

Poniedziałek:

  • Portfolio: pokażę Wam wybrane prace ze swojego portfolio a także opowiem o intelektualnym tle ich powstania.

Wtorek:

  • Inspiracje: opowiem Wam o tym, co mnie inspiruje w sztuce, a także podzielę się z Wami linkami do ciekawych stron internetowych i artykułów.

Środa:

  • Nowe obrazy: to będzie dzień, w którym postaram się zaprezentować nowy obraz. Byłaby to taka środa z premierą, a zapewniam Was, że przygotowałem dla Was kilka niespodzianek

Czwartek:

  • Sztuka: opowiem Wam o historii sztuki, o różnych ruchach i kierunkach artystycznych, zwłaszcza tych, które wywarły na mnie jakieś piętno.

Piątek:

  • Odpowiedzi na Wasze pytania: chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania dotyczące sztuki, mojego malarstwa i pracy artystycznej.

Zachęcam Was do obserwowania mojego profilu i komentowania postów.

W tle obraz olejny pt. Dassana – Vision, Wizja